Příhášení k pobytu

I.fáze - RYCHLÁ REZERVACE 

Vyplntě níže uvedený formulář, aby jsme Vám rezervovali Váš termín. Rezervace jsou zpracovávány podle došlého pořadí. Po zpracování námi se objeví Vaše rezervace v přehledu rezervací.

II.fáze - Vyplnění PŘIHLÁŠKY
Pro snadné zpracování Vaší rezervace si prosím stáhněte přihlášku ve formátu excelu nebo PDF. Formulář v Excelu preferujeme, protože umí zároveň vypočítat celkovou cenu i s poplatkem obci, pokud uvedete počet nocí a zaškrtnete správné údaje... Přihlášku prosím vyplňujte za každý pokoj zvlášť.
Nezapomeňte vyplnit číslo OP
, potřebujeme jej pro nahlášení poplatku obci.
 
Pokud nám rovnou pošlete vyplněnou přihlášku na email:  chatasous@gmail.com  můžete přeskočit I.fázy rezervace.
 
!!! PŘEDNOSTNÍ REZERVACE

Pro termíny pobytu 1.7. - 31.8. se do 31.3. přednostně rezervují členové odborové org. Typografické Besedy a zaměstnanci Svoboda Press s.r.o. Po 31.3. jsou rezervace otevřené všem zájemcům. Rezervace, které nejsou přednostní, evidujeme podle došlého pořadí a po 31.3. je budeme podle možností a dohody potvrzovat.

Pro termíny pobytu 20.12. - 31.3. se do 30.9. přednostně rezervují členové odborové org. Typografické Besedy a zaměstnanci Svoboda Press s.r.o. Po 30.9. jsou rezervace otevřené všem zájemcům. Rezervace, které nejsou přednostní, evidujeme podle došlého pořadí a po 30.9. je budeme podle možností a dohody potvrzovat.

 

Rychlá rezervace - zajištění termínu

Před vyplněním si ověřte dostupnost termínu a pokoje (viz. níže). Zde nám uveďte kontakty na Vás a počty lidí, termín a číslo.

PŘEHLED OBSAZENOSTI

Pokud budete mít komplikace s rezervací, prosím obraťte se na p.Kundrta, email:  chatasous@gmail.com  nebo mob.724 689 132, který má systém rezervací na starost.